O nás

Účto a daně - odpovědně s radostí!

Účto a daně s.r.o je profesionální účetní firma, se zákazníky zejména v okolí Valašského Meziříčí a  Rožnova pod Radhoštěm ale i v dalších zemích EU. 

Nabízíme klidný spánek díky zvládnutému účetnictví nejen živnostníkům, ale také středním a velkým firmám, které chtějí vedení účetnictví externě, outsourcing manažerských mezd nebo supervizi.

Jsme sociální firma, která zaměstnává minimálně 50 % osob se zdravotním postižením. Zapojujeme se do místních aktivit a iniciativ v regionu. Minimálně 50 % zisku investujeme do naší společnosti a rozvoje našich zaměstnanců. 5 % zisku přerozdělují naši zaměstnanci na sociální a dobročinné účely.  

Nabízíme náhradní plnění pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nesplňují povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. 

Ve společnosti Účto a daně s.r.o. jsou na 1. místě lidé. A je to proto, že víme, že ve 21. století chtějí lidé dělat to co je opravdu baví. A také víme, že pokud dělají to co je baví a na co mají talent, tak jsou mnohem výkonnější, ale hlavně šťastnější.  Podnikejte tedy bez starostí a vedení účetnictví nechte na nás.